PÁSOVÉ RYPADLO HITACHI ZX300LCN-7


CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Nacházíte se v srdci konstrukčních řešení nejnovější řady rypadel společnosti Hitachi. Zaměřujeme se na zlepšování užitné hodnoty kabiny z vašeho pohledu, pohledu operátora, abychom dokázali nepřetržitě zlepšovat stroje předchozích generací. Zvážili jsme výzvy, před které jste postaveni jako vlastníci úspěšného podnikání.

A zaměřili jsme se na způsoby, kterými vás dokážeme podporovat v průběhu životního cyklu vašeho stroje. Tím, že jsme vás postavili do centra modelové řady Zaxis-7, jsme vás vyzvali k převzetí kontroly – nad svým pracovištěm a svým vozovým parkem. Vzájemnou spoluprací vám pomůžeme realizovat vaše vize.

Nová modelová řada středních rypadel Zaxis-7 vám poskytuje pevnou kontrolu nad situací, takže si můžete být jisti výkonem svého stroje a podporou technologických odborných znalostí a služeb, které společnost Hitachi poskytuje.

  • SKLADOVÁ DOSTUPNOST: 1ks
  • SÉRIE: HITACHI ZX - 7. GENERACE
Jmenovitý výkon motoru: 197kW
Provozní hmotnost 30.2 až 31.2 tun
Objem lžíce 1.00 - 1.62 m3
Max. hloubkový dosah 6.740mm
Vylamovací síla lžíce 202kN

Standardní prvky výbavy
Kabina se stěračem s paralelním chodem / Odpružené sedadlo GRAMMER / Se sedadlem pevně spojené ovládací joysticky / Monitor se složeným pohledem na okolí stroje z ptačí perspektivy „Aerial Angle“ (270°) / Rádio AM/FM DAB+ / Komunikační rozhraní Bluetooth pro připojení mobilního telefonu nebo audio-příslušenství / Zásuvka napájení USB / Zásuvka napájení elektrického příslušenství 12 V a 24 V / Stříška proti dešti nad čelním sklem (nelze s ochrannou mříží čelního skla kabiny) / Proti-závaží 5 600 kg / Hydraulický systém TRIAS III / Akumulátor hydraulického tlaku pro ovládací okruh / Hlavní (vysokotlaký) pracovní hydraulický okruh s potrubím vyvedeným na konec ramene / Ovládání hlavního pracovního hydraulického okruhu na joysticku / Tři chrániče pojezdových kladek pásu / Ochranný kryt podvozku / Pracovní světlomet na výložníku v provedení LED
Provedení nabízeného stroje a jeho výbava
Pásový podvozek v provedení LCN – šířka 2 990 mm, hmotnost 23 700 kg / Pásy šířky 600 mm, desky pásu se třemi záběrovými segmenty / Jednodílný výložník / Rameno 3,11 m zesílené ve spodní části / Odlévané táhlo čepového pouzdra lžíce A / Možnost kombinace průtoku ze dvou čerpadel do hlavního pracovního hydraulického okruhu / Pomocný (středotlaký) pracovní hydraulický okruh s potrubím vyvedeným na konec ramene / Rozvaděč pomocného pracovního hydraulického okruhu v provedení pro ovládání příslušenství s hydraulickými válci / Ovládání pomocného pracovního hydraulického okruhu proporcionálním ovladačem na ovládacím joysticku / Kontrolka signalizace ucpání plně průtočného filtru hydraulického oleje / Před-čistič vzduchu nasávaného do motoru / Sluneční clona / Dva přední pracovní světlomety v provedení LED umístěné nahoře na kabině / Jeden zadní pracovní světlomet v provedení LED umístěný nahoře na kabině

Prohlédněte si zemědělské a stavební stroje, které jsou aktuálně skladem. Před zakoupením se neváhejte informovat o možnosti financování. U některých modelů dokážeme zajistit slevu při financování prostřednictvím našich partnerů.