KOLOVÝ NAKLADAČ HITACHI ZW95 6C-S20


CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Nové kompaktní kolové nakladače Hitachi byly vyvinuty se zvláštním přihlédnutím k potřebám rychle se rozvíjejícího evroského stavebního průmyslu. Díky nízké spotřebě paliva nabízejí modely ZW65-6, ZW75-6 a ZW95-6 mimořádnou výkonnost bez kompromisů v oblasti efektivity. Modely ZW65-6, ZW75-6 a ZW95-6 jsou díky své extrémní všestrannosti ideální volbou pro širokou škálu aplikací, nabízejí pohodlné pracovní prostředí a představují nový standard spolehlivosti.

Konstrukce i výroba řady kompaktních kolových nakladačů Hitachi využívá nejlepší technologie na trhu a klade důraz na ochranu životního prostředí a bezpečnost obsluhy. Konstrukce modelů ZW65-6, ZW75-6 a ZW95-6 byla dovedena k dokonalosti a je nadále aktualizována tak, aby poskytovala výjimečnou produktivitu při nejnižších možných nákladech vlastnictví.

Také nová řada kompaktních kolových nakladačů pokračuje v tradici společnosti Hitachi, pověstné výrobou nejrobustnějších stavebních strojů na trhu. Modely ZW65-6, ZW75-6 a ZW95-6, zkonstruované a vyráběné pro práci v náročných podmínkách nejrůznějších typů stavenišť, jsou ztělesněním odolnosti.

  • SKLADOVÁ DOSTUPNOST: 1ks
  • SÉRIE: HITACHI ZW - 6. GENERACE
Maximální výkon motoru: 55.4kW
Provozní hmotnost 5.410 KG
Objem lžíce 1.00 - 1.60 m3
Náklad s nakloněním, úplné otočení 3.680 KGF
Trhací síla 4000daN

Standardní prvky výbavy
Základní stroj v provedení do 20 km/h / Zvedací rameno se standardním zdvihem / Hydraulicky ovládaný rychloupínač je součástí základní výbavy stroje / Pneumatiky CAMSO Tires 12.5/80-18 / Radio MP3 (bluetooth & USB) / Přední pracovní světlomety v provedení LED / Zadní pracovní světlomety v provedení LED / Hydraulické hadice pro třetí hydraulickou funkci (smeták) / Systém ovládání stability při jízdě (aktivní odpružení zvedacího ramene) / Komfortní sedadlo Grammer / Opěrka hlavy pro sedadlo Grammer / Schránka na rukavice / Zpětné zrcátko uvnitř v kabině / Zvuková signalizace při couvání, 110 dB / Výstražný maják
Příslušenství které je v ceně
Standardní lžíce 0,70 m3 / 1600 mm s břitem bez zubů / Paletovací vidle L1100 < 2,5 t

Prohlédněte si zemědělské a stavební stroje, které jsou aktuálně skladem. Před zakoupením se neváhejte informovat o možnosti financování. U některých modelů dokážeme zajistit slevu při financování prostřednictvím našich partnerů.